22 Temmuz 2017 Cumartesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi
/

Ziyaretçiler: 9235417

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ

src=/userfiles/image/engelliler%20logo.jpg               www.bursaengellilermeclisi.org

Engellilerin toplum içinde eğitim ve üretim kapasitelerinin geliştirilmesi ve toplumsal yaşam içinde daha fazla yer almalarının sağlanması, kent yönetimine aktif olarak katılması ve engellilere yönelik sorunlara çözüm üretilmesi amacıyla; engellilerin ve engellilerle ilgili kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve üniversite temsilcilerinin oluşturduğu demokratik bir yapıdır.

 

YÜRÜTME KURULU

 1. BAŞKAN - İbrahim SÖNMEZ
 2. YK ÜYESİ - Mecbure GÜNERİ
 3. YK ÜYESİ - Özgür Fehmi HAVADOS
 4. YK ÜYESİ - Murat ÇETİN
 5. YK ÜYESİ - Murat KOCATÜRK
 6. YK ÜYESİ - İpek ÖZTÜRK
 7. YK ÜYESİ - Feryal ÖNEN
 8. YK ÜYESİ - Mücahit KARABAŞ
 9. YK ÜYESİ - Harun TUNÇ
 10. YK ÜYESİ - Gülcan KAHYA
 11. YK ÜYESİ - Mustafa ÇOBAN
 12. YK ÜYESİ - İbrahim PARLAK
 13. YK ÜYESİ - İsmail TAŞ
 14. YK ÜYESİ - Derya ODABAŞI
 15. YK ÜYESİ - Serdar TETİK
 16. YK ÜYESİ - Sema ARMAĞAN
 17. YK ÜYESİ - Zeynep YAŞAR
 18. YK ÜYESİ - Buse SOMUNCU
 19. YK ÜYESİ - Emel KURTULDU
 20. YK ÜYESİ - Recep CAN
 21. YK ÜYESİ - Fuat AKKURT
 22. YK ÜYESİ - Nafiz SOFTA
 23. YK ÜYESİ - Kıymet BİLGİCİ
 24. YK ÜYESİ - Yusuf ORANLI
 25. YK ÜYESİ - Yunus KÜÇÜKKARACA

ETKİNLİKLER

KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ ANNELERİ UNUTMADI (15/5/2017)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, ANNELER GÜNÜ DOLAYISIYLA MERİNOS AKKM’DE KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER İÇİN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ (31/3/2017)

BURSA KENT KONSEYİ, İŞKUR, ENGELLİLER MECLİSİ VE BURSA ENGELLİLER FEDERASYONU İŞBİRLİĞİNDE YAPILAN ‘BURSA ENGELLİLER İSTİHDAM BULUŞMASI’, ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ (MERİNOS AKKM) HÜDAVENDİGAR SALONU’NDA BAŞLADI. (Haberin devamı)


BÜYÜKŞEHİR’DEN ‘KADIN VE ENGELLİLER BULUŞMASI’ (4/3/2017)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ VE KADIN MECLİSİ’NİN KATKILARIYLA ‘KADIN VE ENGELLİLER BULUŞMASI’, AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI DR. FATMA BETÜL SAYAN KAYA’NIN KATILIMIYLA MERİNOS AKKM’DE YAPILDI.. (Haberin devamı)


BAŞKAN ALTEPE RESİM KURSUNA KATILAN ENGELLİLERİ ZİYARET ETTİ (1/2/2017)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI RECEP ALTEPE, BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN BUSMEK DESTEĞİYLE ENGELLİLERE YÖNELİK DÜZENLEDİĞİ RESİM KURSUNU ZİYARET ETTİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDEN ENGELLİLERE PSİKOLOJİK DESTEK (20/12/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, ENGELLİ BİREYLERİN VE AİLELERİNİN YAŞADIĞI PSİKOLOJİK VE BEDENSEL RAHATSIZLIKLARINA ÇÖZÜM ÜRETMEK AMACIYLA VM MEDİKALPARK HASTANESİ İLE BİRLİKTE PANEL DÜZENLİYOR (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’DE İBRAHİM SÖNMEZ GÜVEN TAZELEDİ (9/12/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER BAŞKANI İBRAHİM SÖNMEZ, SEÇİMLİ GENEL KURULDA OY BİRLİĞİYLE TEKRAR BAŞKANLIĞA SEÇİLEREK GÜVEN TAZELEDİ. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NDE ENGELLİLERE MORAL GECESİ (5/12/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE RİTİM GRUBU VE TÜRK HALK MÜZİĞİ EKİBİNİN VERDİĞİ KONSERLE ENGELLİ BİREYLERE VE AİLELERİNE MORAL DEPOLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ TAVLA TURNUVASI DÜZENLEDİ (18/11/2016)

BU YIL BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN 14.’SÜ DÜZENLENEN TAVLA TURNUVASINDA, ZARLAR BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN ATILDI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİNDE YOĞUN MESAİ (31/10/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, 2016-2017 SEZONUNUN İLK TOPLANTISINI YAPARAK ÇALIŞMALARINA START VERDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ THM KOROSU’NUN 10. YILINI KUTLADI (20/5/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, DÜZENLEDİĞİ KONSERLE TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU KURULUŞUNUN 10. YILINI KUTLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİ GENÇLERE ASKER KINASI (12/5/2016)

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin katılımıyla vatani görevlerini yerine getirecek olan 110 engelli genç için kına eğlencesi düzenledi. (Haberin devamı)


İŞİTME ENGELLİLER ARTIK DAHA RAHAT ALIŞVERİŞ YAPABİLECEK (10/5/2016)

İŞİTME VE KONUŞMA ENGELLİ VATANDAŞLARIN DA DİĞER VATANDAŞLAR GİBİ RAHAT VE ARACISIZ ALIŞVERİŞ YAPABİLMESİ AMACIYLA BURSA KENT KONSEYİ, OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ VE ZAFER PLAZA ALIŞVERİŞ MERKEZİ TARAFINDAN ‘İKİ ELİN SESİ VAR’ PROJESİYLE İŞARET DİLİ EĞİTİMLERİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİ BİREYLER BAŞKANLARLA BULUŞUYOR (22/4/2016)

ENGELLİLERİN VE AİLELERİNİN KARŞILAŞTIĞI ZORLUKLARI, MEMNUN KALDIKLARI UYGULAMALARI VE BEKLENTİLERİNİ BELEDİYE BAŞKANLARINA ANLATABİLMELERİ AMACIYLA BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ “ENGELLİLER BAŞKANLARLA BULUŞUYOR” TOPLANTILARINI BAŞLATTI. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ, ENGELLİLER MECLİSLERİNİ TOPLADI (21/4/2016)

BURSA İLİNDE FAALİYET GÖSTEREN ENGELLİLER MECLİSİ, BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEN TOPLANTIDA BİR ARAYA GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLER SANATLA AŞILIYOR (13/2/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, KALBİN RİTMİ GRUBU, KALBİN DANSI GRUBU VE TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU’NDAN OLUŞAN ÜÇ AYRI GÖSTERİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


İHTİYAÇ AKADEMİ’DEN ENGELLİ MEMUR ADAYLARINA ÜCRETSİZ KİTAP (11/2/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ VE OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ İŞBİRLİĞİYLE AÇILAN ÜCRETSİZ E-KPSS KURSUNDA, İHTİYAÇ AKADEMİ’NİN DESTEKLERİYLE HAZIRLIK KİTAPLARI DAĞITILDI. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NDEN DOWN SENDROMLU ENGELİLERE KATKI (10/2/2016)

ANAKUCAĞI DOWN SENDROMLU EĞİTİLEBİLİR ZİHİNSEL ENGELLİLER VE AİLELERİNİ KORUMA DERNEĞİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN ‘KATILIYORUZ, ENGEL YOK! (KEY!)’ İSİMLİ PROJENİN MARMARA BÖLGE ÇALIŞTAYI BURSA KENT KONSEYİ’NİN DESTEKLERİYLE DÜZENLENDİ (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDEN ENGELLİ MEMUR ADAYLARINA ÜCRETSİZ KURS (14/1/2016)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ VE OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ İŞBİRLİĞİYLE AÇILAN ÜCRETSİZ KURSTA, TOPLAM 77 ENGELLİ VATANDAŞ EĞİTİM GÖRÜYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN PETANK TURNUVASI (7/12/2015)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, ‘3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNܒ KAPSAMINDA PETANK TURNUVASI DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


İŞİTME ENGELLİLER İÇİN HAYAT DAHA KOLAY HALE GELİYOR (2/12/2015)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ CE ZAFER PLAZA İŞBİRLİĞİYLE HAYATA GEÇİRİLEN 'DUYMAYANLARA DUYURALIM PROJESİ' DÜZENLENEN BASIN TOPLANTISI İLE KAMUOYUNA TANITILDI. (Haberin devamı)


BKK ENGELLİLER MECLİSİ TRT EKRANLARINDA ANLATILDI (27/9/2015)

ENGELLİLERE YÖNELİK PROGRAM ÇEKİMLERİ YAPAN TRT EKİBİ, BURSA’DA BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ İLE GÖRÜŞMELERDE BULUNDU. (Haberin devamı)


BKK ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ’NE ZİYARET (2/7/2015)

BKK ENGELLİLER MECLİSİ, TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ BURSA ŞUBESİ’Nİ ZİYARET ETTİ. (Haberin devamı)


SPORCULARDAN PLASTİK KAPAĞA DESTEK (18/6/2015)

BKK YÜRÜTME KURULU ÜYESİ VE YILDIRIM BELEDİYESİ JİMNASTİK SPOR KULÜBÜNÜN KARATE ANTRENÖRÜ HASAN VANLIOĞLU, TOPLADIĞI KAPAKLARI BKK’YA TESLİM ETTİ. (Haberin devamı)


BKK ENGELLİLER MECLİSİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLUYOR (15/6/2015)

BKK ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, YÜRÜTME KURULU TOPLANTISI İÇİN BİR ARAYA GELDİ. (Haberin devamı)


ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN PLASTİK KAPAĞA DESTEK (11/6/2015)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘PLASTİK KAPAK KAMPANYASI’NA ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLER DESTEK OLUYOR. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ANNELER GÜNÜ KONSERİ (13/5/2015)

BKK ENGELLİLER MECLİSİ, ANNELER GÜNÜ DOLAYISIYLA KALBİN RİTMİ GRUBU, KALBİN DANSI GRUBU VE TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU’NDAN OLUŞAN ÜÇ AYRI GÖSTERİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NCE DÜZENLENEN ENGELLİ GENÇLERİ ASKERE UĞURLAMA TÖRENİ MUHTEŞEM OLDU (10/5/2015)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, “SİZLERDE ASKERLİK GÖREVİNİ YERİNE GETİREREK ÜLKEMİZE VE DEVLETİMİZE OLAN BORCUNUZU ÖDEYECEKSİNİZ” DEDİ. (Haberin devamı)


ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERDEN ENGELLİLERE DESTEK (4/5/2015)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘PLASTİK KAPAK KAMPANYASI’NA İSMAİL HAKKI BURSEVİ KIZ ANADOLU İMAM-HATİP LİSESİ’NDEN DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ŞİİR DİNLETİSİ (17/4/2015)

BKK ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘7. GELENEKSEL ŞİİR DİNLETİSİ’NDE, USTA SANATÇILARIN ÖNEMLİ ESERLERİ ENGELLİ BİREYLER TARAFINDAN SESLENDİRİLDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ BAŞKANI PALA ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİYLE BULUŞTU (3/4/2015)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) BAŞKANI SEMİH PALA, ENGELLİLER MECLİSİ YENİ DÖNEM İLK YÜRÜTME KURULU TOPLANTISINA KATILDI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NE YOĞUN KATILIM (13/3/2015)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) BAŞKANI SEMİH PALA; “BURSA KENT KONSEYİ OLARAK ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA HİZMET ETMEYE VE SIKINTILARINI ÇÖZMEYE GAYRET EDİYORUZ” DEDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’DEN MÜTHİŞ KONSER (22/2/2015)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ’NİN ÜYELERİ TARAFINDAN OLUŞTURULAN TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU VE KALBİN DANSI’ GÖSTERİ EKİBİ, DÜZENLENEN KONSERDE HEM DOYASIYA EĞLENDİ, HEM DE İZLEYENLERİ EĞLENDİRDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN MEKTUP YARIŞMASI (6/1/2015)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, ENGELLİ BİREYLERİN KENDİNİ MEKTUP YOLU İLE İFADE ETMELERİ İÇİN YARIŞMA DÜZENLİYOR. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NDE ENGELLİLER TAVLA TURNUVASI (30/12/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, 12.’Sİ DÜZENLENEN TAVLA TURNUVASINDA ÖRNEK BİR ÇALIŞMAYA İMZA ATTI. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ 135 AKÜLÜ ARACI ENGELLİLERE TESLİM ETTİ (30/12/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘PLASTİK KAPAKLAR ENGELLİ ARACINA DÖNÜŞÜYOR’ PROJESİ KAPSAMINDA BUGÜNE KADAR TOPLAM 135 AKÜLÜ ARAÇ İHTİYAÇ SAHİBİ ENGELLİ VATANDAŞLARA TESLİM EDİLDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER GECESİNDE BÜYÜK COŞKU (4/12/2014)

3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ENGELLİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN HAZIRLANAN KONSERDE, ENGELLİLER VE AİLELERİ GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİ BİREYLER KIYASIYA MÜCADELE ETTİ (14/10/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ’NİN DÜZENLEDİĞİ ENGELLİLER PETANK TURNUVASI’NDA HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ ENGELLİLERİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETİYOR (7/10/2014)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN DÜZENLİ OLARAK YAPTIĞI HAFTALIK TOPLANTILARA ENGELLİ BİREYLER YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR. (Haberin devamı)


KİRMİKİRLİLERDEN ENGELLİLERE DESTEK (23/9/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘PLASTİK KAPAK KAMPANYASI’NA KİRMİKİRLİLER KÜLTÜR DAYANIŞMA VE KALKINMA DERNEĞİ’NDEN DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER PİKNİĞİNDE BÜYÜK ÇOŞKU (8/9/2014)

ENGELLİ VATANDAŞLAR, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELİLER MECLİSİ VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ (BBB) ENGELLİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİYLE KOCAYAYLA’DA DÜZENLENEN ŞENLİKTE MORAL DEPOLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİ MECLİSİ’NDE BAYRAM SEVİNCİ (1/8/2014)

RAMAZAN BAYRAMI’NIN 3. GÜNÜNDE DÜZENLENEN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BKK ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, ENGELLİ VATANDAŞLAR VE AİLELERİ BİR ARAYA GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ BKK İFTARINA KATILDI (22/7/2014)

BKK ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, BKK İFTAR YEMEĞİNE KATILARAK YAŞANAN COŞKUYA ORTAK OLDU (Haberin devamı)


PLASTİK KAPAK KAMPANYASI MERİNOS PARKI’NDA SÜRÜYOR (4/7/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, TEMAŞA-İ RAMAZAN PROGRAMLARI KAPSAMINDA AÇTIĞI STANTTA PLASTİK KAPAK TOPLAMA KAMPANYASINI SÜRDÜRÜYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN TÜRK HALK MÜZİĞİ KONSERİ (23/6/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİNDEN OLUŞTURULAN KALBİN RİTMİ GRUBU VE TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU, ENGELLİLERE MORAL AŞILAMAK AMACIYLA KONSER VERDİ. (Haberin devamı)


PLASTİK KAPAK KAMPANYASI DEVAM EDİYOR (20/6/2014)

BURSA İMAM-HATİP LİSELERİ MEZUNLARI VE MENSUPLARI DERNEĞİ (BİHMED) TOPLADIĞI PLASTİK KAPAKLARI, BURSA KENT KONSEYİ’NE TESLİM ETTİ. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NDE ENGELSİZ KUTLAMA (18/6/2014)

BKK ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘SESLER, RENKLER VE DÜŞLER, ENGELSİZ HİKAYELER PROJESİ’, MERİNOS AKKM’DE DÜZENLENEN FİNAL PROGRAMIYLA KAMUOYUNA TANITILDI. (Haberin devamı)


ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN PLASTİK KAPAĞA DESTEK (6/6/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN PLASTİK KAPAK PROJESİNE ÖĞRENCİLERDEN DESTEK YAĞIYOR. (Haberin devamı)


130 ENGELLİ ASKERE KINA EĞLENCESİ (11/5/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, TEMSİLİ OLARAK ASKERE GİDECEK 130 ENGELLİ GENÇ İÇİN KINA EĞLENCESİ DÜZENLEDİ (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NDEN ANLAMLI ETKİNLİK (8/5/2014)

ENGELLİ KINALI KUZULAR, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ’NİN DÜZENLEYECEĞİ KINA GECESİ İLE ASKERE UĞURLANACAK. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ‘2. ENGELLİLER BULUŞMASI’ (5/5/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ‘2. ENGELLİLER BULUŞMASI’, ENGELLİLERİN YAŞADIĞI SIKINTILARI GÜNDEME TAŞIDI. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDE ‘ENGELSİZ HİKAYELER PROJESİ’ (4/5/2014)

BKK ENGELLİLER MECLİSİ’NİN YUSUF ORANLI KOORDİNASYONUNDA YÜRÜTTÜĞÜ ‘SESLER, RENKLER VE DÜŞLER, ENGELSİZ HİKAYELER PROJESİ’ KAPSAMINDA HAZIRLANACAK KATALOGLAR İÇİN USTA FOTOĞRAFÇILAR TARAFINDAN YAPILAN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ TAMAMLANDI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN MEMUR ADAYLARINA MORAL (26/4/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, 2014 ENGELLİ KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI’NA (EKPSS) GİRECEKLER İÇİN MOTİVASYON GECESİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDEN ENGELLİ BİREYLERE AİLE DANIŞMANLIK HİZMETİ (18/4/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, ÖZEL YENİ HAYAT AİLE DANIŞMANLIK MERKEZİ İŞBİRLİĞİYLE ENGELLİLERE VE ENGELLİ AİLELERİNE YÖNELİK ‘‘AİLE DANIŞMANIM NEREDE?’ PROJESİNİ BAŞLATTI. (Haberin devamı)


ENGELLERİ SANATLA AŞARAK ÖRNEK OLUYORLAR (10/4/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİNCE OLUŞTURULAN ‘KALBİN RİTMİ GRUBU’, VERDİKLERİ KONSERLERLE TÜM DÜNYAYA HİÇBİR ŞEYİN ENGEL OLAMAYACAĞINI GÖSTERİYOR. (Haberin devamı)


ENGELSİZ HİKAYELER FOTOĞRAF VE FİLME AKTARILACAK (1/4/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, YUSUF ORANLI KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE ‘SESLER RENKLER VE DÜŞLER ENGELSİZ HİKAYELER’ PROJESİNİ BAŞLATIYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NE ETKİLİ İLETİŞİM SEMİNERİ (21/3/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN ÜYELERİNE VE AİLELERİNE YÖNELİK ‘ETKİLİ İLETİŞİM TEKNİKLERİ’ KONULU TOPLANTI DÜZENLENDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİ BİREYLERE POLİSTEN ‘GÜVENLİ YAŞAM’ SEMİNERİ (6/3/2014)

TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ MEMURLARI TARAFINDAN BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİNE YÖNELİK ‘GÜVENLİ YAŞAM’ KONULU SEMİNER DÜZENLENDİ (Haberin devamı)


ÖĞRENCİLERDEN ENGELLİ BİREYLERE ANLAMLI DESTEK (26/2/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN PLASTİK KAPAK KAMPANYASINA FATİH İLKÖĞRETİM OKULU’NDAN BÜYÜK DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ GÖNÜLLLÜLERİNE İLK YARDIM EĞİTİMİ (31/1/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ İLK YARDIM EĞİTİMİ ALDI. (Haberin devamı)


BURSASPOR TARAFTARINDAN ENGELLİ BİREYLERE ALTIN DESTEK (16/1/2014)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN PLASTİK KAPAK KAMPANYASINA DESTEKLER SÜRÜYOR. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDE ENGELLİLERE ÖZEL YENİ YIL EĞLENCESİ (3/1/2014)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, ENGELLİLER İÇİN YENİ YIL EĞLENCESİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDEN YÜZDE 100 BAŞARI (31/12/2013)

ENGELLİ VATANDAŞLARIN HAYATIN İÇERİSİNE DAHA FAZLA KATILMASI AMACIYLA BKK ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN 100 ADET AKÜLÜ SANDALYE HEDEFİYLE BAŞLATILAN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİ, HEDEFİNE ULAŞTI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER KAMUDAKİ ENGELLERİN KALKMASINI İSTİYOR (14/12/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN MERİNOS AKKM’DE ‘BURSA ERİŞİLEBİLİRLİKTE NE DURUMDA?’ KONULU PANEL DÜZENLENDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER SANATLA TEK YUMRUK OLDU (4/12/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, ‘3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNܒ GECESİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ BURSA’DA KUTLANDI (4/12/2013)

BURSA VALİLİĞİ, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ VE BURSA KENT KONSEYİ (BKK) TARAFINDAN ‘3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNܒ MÜNASEBETİYLE KUTLAMA PROGRAMI DÜZENLENDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ ÖĞRETMENLERİNİ UNUTMADI (26/11/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, ÇALIŞMALARINDA DESTEK VEREN ÖĞRETMENLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ TAVLA TURNUVASI DÜZENLEDİ (18/11/2013)

BU YIL BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN 11.’Sİ DÜZENLENEN TAVLA TURNUVASINDA, ZARLAR BİRLİK VE BERABERLİK İÇİN ATILDI. (Haberin devamı)


AKÜLÜ SANDALYELER MUTLULUĞUN SEMBOLU OLDU. (7/11/2013)

İŞADAMI BURHANETTİN DEMİRTAŞ, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ARACILIĞIYLA 4 ADET AKÜLÜ ENGELLİ ARACINI ENGELLİLERE HEDİYE ETTİ. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NDEN ENGELLİLER ÇALIŞTAYI’NA KATKI (6/11/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK), GAZİANTEP’TE DÜZENLENEN ‘ENGELSİZ KENTLER’ TÜRKİYE ENGELLİLER ÇALIŞTAYI’NA KATILARAK BİLGİ VE DENEYİMLERİNİ AKTARDI. (Haberin devamı)


MUHTARLARDAN ENGELLİLERE DESTEK (16/10/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘PLASTİK KAPAK KAMPANYASI’NA SELİMZADE VE YEŞİL MAHALLESİ MUHTARLARINDAN DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


PLASTİK KAPAK KAMPANYASI HER KESİMİN DESTEĞİNİ ALIYOR (6/8/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ PLASTİK KAPAK TOPLAMA STANDINI ZİYARET EDEN, BURSA MİLLETVEKİLİ TURHAN TAYAN VE BURSA GARNİZON KOMUTANI TUĞGENERAL ÜMİT YILMAZ, ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI. (Haberin devamı)


PLASTİK KAPAKLAR ENGELLİ ARACINA DÖNÜŞÜYOR (3/8/2013)

PALA; “TÜRKİYE’DE SİSTEMLİ VE KURALLI OLARAK YAPILAN TEK KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI” (Haberin devamı)


VALİ HARPUT KENT KONSEYİ STANDINDA (22/7/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN MERİNOS PARKI’NDA AÇILAN PLASTİK KAPAK TOPLAMA STANDINI ZİYARET EDEN VALİ ŞAHABETTİN HARPUT VE EMNİYET MÜDÜRÜ ALİ OSMAN KAHYA, “ÖRNEK ÇALIŞMALARA İMZA ATIYORSUNUZ” DEDİ. (Haberin devamı)


ALTEPE’DEN KAPAK PROJESİNE DESTEK (11/7/2013)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANI RECEP ALTEPE, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN ‘TEMAŞA-İ RAMAZAN’ EĞLENCELERİ KAPSAMINDA AÇILAN STANDI ZİYARET EDEREK ENGELLİLERE DESTEK OLDU. (Haberin devamı)


ENGELLİLER PİKNİKTE MORAL DEPOLADI (9/7/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELİLER MECLİSİ ÜYELERİ, RAMAZAN ÖNCESİ KOCAYAYLA’DA DÜZENLENEN ŞENLİKTE DOYASIYA EĞLENDİ (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ BAKAN ŞAHİN’LE BİR ARAYA GELDİ. (19/6/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, ENGELLİLERİN YAŞADIĞI ZORLUKLARI RAPOR HALİNE GETİREREK, BURSA’YA GELEN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI FATMA ŞAHİN’E SUNDU. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ BÜYÜKŞEHİR YÖNETİCİLERİNİ AĞIRLADI (13/6/2013)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENEL SEKRETERİ SEYFETTİN AVŞAR VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YAZI İŞLERİ VE KARARLAR DAİRESİ BAŞKANI NEŞET ÇAKMAKLI, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ’NİN HAFTALIK OLAĞAN TOPLANTISINA KONUK OLDU (Haberin devamı)


VATANDAŞLARDAN ÖRNEK DAVRANIŞ (8/6/2013)

SAKARYA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN, BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’YE PROJESİNE DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDE ‘İŞTE BU SES’ (5/6/2013)

MÜZİĞE GÖNÜL VERMİŞ ÖĞRENCİLERLE ENGELLİ BİREYLERİN BİR ARAYA GELEREK BİRBİRLERİNİ TANIMASINA İMKAN VEREN, BİRLİKTE MÜZİK YAPMALARINI VE KONSER VERMELERİNİ SAĞLAYAN ‘ENGELSİZ NAĞMELER’ PROJESİ, UNUTULMAZ KONSERLE SONA ERDİ. (Haberin devamı)


ÖĞRENCİLERİNDEN ALTIN DEĞERİNDE DESTEK (28/5/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’YE PROJESİNE ÖĞRENCİLERDEN DESTEK YAĞIYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ MUTFAK ATÖLYESİNDE BULUŞTU. (27/5/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, TÜRKİYE DEVLET HASTANELERİ VE HASTALARA YARDIM VAKFI (HASVAK) BURSA ŞUBESİ VE KARACA HOME TARAFINDAN DÜZENLENEN MUTFAK ATÖLYESİNE KATILDI. (Haberin devamı)


ENGELLİ BİREYLER ANNE SEVGİSİNİ MÜZİKLE DİLE GETİRDİ (13/5/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ’NİN ANNELER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE DÜZENLEDİĞİ KONSERDE, ENGELLİ BİREYLERDEN OLUŞAN TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU VE KALBİN RİTMİ GRUBU İZLEYENLERİ MEST ETTİ. (Haberin devamı)


PALA, “ÜLKEMİZDE HUZUR VE BARIŞ İSTİYORUZ” (9/5/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, TEMSİLİ OLARAK ASKERE GİDECEK 114 ENGELLİ GENÇ İÇİN KINA TÖRENİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NE AMERİKALI ZİYARETÇİ (25/4/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ ABD HAWAİİ EYALET HÜKÜMETİ TEMSİLCİSİ BARBARA FİSCHLOWİTZ-LEONG’U BURSA’DA AĞIRLADI. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR (13/4/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN 2012 YILINDA YÜRÜTÜLEN FAALİYETLERE DESTEK VEREN KURUM VE KURULUŞLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDE SEÇİM HEYECANI (29/3/2013)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİKLER MECLİSİ’NİN SEÇİMLİ GENEL KURULU’NDA, MEVCUT BAŞKAN İBRAHİM SÖNMEZ OYBİRLİĞİYLE TEKRAR BAŞKANLIĞA SEÇİLDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ PLASTİK KAPAKLARI MUTLULUĞUN SEMBOLÜ YAPIYOR (26/3/2013)

‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİ KAPSAMINDA DAHA ÖNCEDEN DAĞITILAN 40 AKÜLÜ SANDALYENİN ARDINDAN 20 YENİ AKÜLÜ ARAÇ DAHA MERİNOS AKKM’DE DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDEN ÖMSS TERCİHLERİNDE UZMAN DESTEĞİ (6/3/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ, ÖZÜRLÜ MEMUR SEÇME SINAVI’NA (ÖMSS) GİREN ADAYLAR İÇİN UZMANLAR EŞLİĞİNDE REHBERLİK DESTEĞİ VERİYOR (Haberin devamı)


SENA KALELİ, ENGELLİLER MECLİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ (4/3/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN TOPLANTIYA BURSA MİLLETVEKİLİ SENA KALELİ KONUK OLDU. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDE ‘İŞTE BU SES’ (27/2/2013)

- BURSA KENT KONSEYİ GÖNÜLLÜLERİNCE HAZIRLANAN ‘ENGELSİZ NAĞMELER’ PROJESİNİN TANITIM GECESİ, MERİNOS AKKM YILDIRIM BAYEZİD SALONU’NDA YAPILDI. (Haberin devamı)


OYAK RENAULT ÇALIŞANLARINDAN ANLAMI DESTEK (25/2/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE OYAK RENAULT ÇALIŞANLARI 500 KİLO KAPAK İLE DESTEK OLDU. (Haberin devamı)


ENGELLİ BİREYLERE AĞIZ VE DİŞ TEDAVİSİ ANLATILDI (23/2/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BKK) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN DÜZENLENEN HAFTALIK BİLGİLENDİRME TOPLANTISININ SON KONUĞU DİŞ HEKİMİ METİN AYAN OLDU (Haberin devamı)


PALA, “BURSA KENT KONSEYİ TÜRKİYE’DE İLKLERİ YAPIYOR” (21/2/2013)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’ PROJESİ KAPSAMINDA TESLİM EDİLEN 40 AKÜLÜ SANDALYENİN ARDINDAN 21 AKÜLÜ SANDALYE DAHA İHTİYAÇ SAHİBİ ENGELLİ VATANDAŞLARA TESLİM EDİLİYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ DENİZLİ’DEN GELEN MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI (7/2/2013)

DENİZLİ İŞİTME ENGELLİLER DERNEĞİ ÜYESİ 50 KİŞİLİK BİR EKİP, BURSA’YA DÜZENLEDİKLERİ GEZİ KAPSAMINDA BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ (Haberin devamı)


DR. SUNAY ÖZKUL, ENGELLİLER MECLİSİ’NİN KONUĞU OLDU (1/2/2013)

BURSA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ DR. SÜNAY ÖZKUL, BURSA KENT KONSEYİ (BURKENKON) ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELEREK SIKINTILARINI DİNLEDİ (Haberin devamı)


ÖĞRENCİLERDEN ENGELLİLERE DESTEK (28/1/2013)

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ KONSEYİ BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ, BURKENKON - BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ÜYELERİNE PSİKOLOG DESTEĞİ (24/1/2013)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, KENDİNE GÜVENİ AZALAN ENGELLİ BİREYLERİ VE AİLELERİNİ, TEKRAR TOPLUMA KAZANDIRMAK AMACIYLA PSİKOLOG YALÇIN KİREÇÇİ İLE BİR ARAYA GETİRİYOR. (Haberin devamı)


MEHTER TAKIMINDAN MAVİ KAPAK KAMPANYASINA DESTEK (18/1/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BURKENKON) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE TARİHİ BURSA MEHTER TAKIMI’NDAN DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELSİZ NAĞMELER (16/1/2013)

BURSA KENT KONSEYİ (BURKENKON) ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN ‘ENGELSİZ NAĞMELER’ PROJESİ ATÖLYE ÇALIŞMALARI BAŞLADI. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NE EĞRİDERELİLER’DEN BİR KAMYON DOLUSU MAVİ KAPAK (9/1/2013)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE, EĞRİDERELİLER KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ 200 KİLO KAPAK BAĞIŞLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERE ‘TRAFİK VE GÜVENLİK’ BİLGİLENDİRMESİ (7/1/2013)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, “ENGELLİLERİN TRAFİKTE YAŞADIĞI SIKINTILAR VE ÇÖZÜM YOLLARI” KONULU SEMİNERDE, TRAFİK VE GÜVENLİK KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLDİLER. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR MÜDÜRLÜĞܒNE ZİYARET (24/12/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, BURSA AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRÜ DR. SÜNAY ÖZKUL’U MAKAMINDA ZİYARET EDEREK ENGELLİLERİN GÜNDELİK YAŞAMDA KARŞILAŞTIĞI SIKINTILARI ANLATTI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN ŞİİR DİNLETİSİ (21/12/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN 6.’SI DÜZENLENEN ‘GELENEKSEL ŞİİR DİNLETİSİ’NDE, ENGELLİ VATANDAŞLAR OKUDUKLARI ŞİİRLERLE KATILIMCILARA DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERİN MADALYA MÜCADELESİ (19/12/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MÜNASEBETİYLE DÜZENLENEN ‘BURSA ENGELLİLER PETANK ŞAMPİYONASI’NDA HEM EĞLENDİ, KIYASIYA MÜCADELE ETTİ. (Haberin devamı)


ZARLAR DAYANIŞMA İÇİN ATILDI (17/12/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN BU YIL 10.’SU GERÇEKLEŞTİRİLEN TAVLA TURNUVASI, DAYANIŞMA ÖRNEĞİNE SAHNE OLDU. (Haberin devamı)


ÇEKİRGELİLERDEN ALTIN DEĞERİNDE DESTEK (11/12/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’ PROJESİ’NE BURSA ÇEKİRGELİLER SOSYAL VE DAYANIŞMA DERNEĞİ’NDEN ALTIN DEĞERİNDE DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİ AİLELERİNİN SIKINTILARINA ÇÖZÜM ARANIYOR (10/12/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN ZİHİNSEL ENGELLİLERİN AİLELERİNİN YAŞADIĞI SIKINTILARA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA DÜZENLENEN PANELDE, ‘ZİHİNSEL ENGELLİLİK VE AİLE SORUNLARINA ÇÖZÜM’ KONUSU ELE ALINDI. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NE ÖĞRENCİLERDEN ENGELLERİ AŞTIRAN DESTEK (5/12/2012)

ÖZEL TUNÇSİPER OKULLARI’NIN ÖĞRENCİLERİ 3 HAFTA BOYUNCA KENDİ ARALARINDA DÜZENLEDİKLERİ KERMESTE ELDE ETTİKLERİ GELİRLE 3 TANE AKÜLÜ SANDALYE ALARAK BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİNİN YÜRÜTTÜĞÜ ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE PROJESİNE DESTEK OLDU. (Haberin devamı)


ENGELLER SANATLA AŞILIYOR (4/12/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU VE KALBİN RİTMİ GRUBU, ‘3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNܒ MÜNASEBETİYLE VERDİĞİ KONSERDE SANATLA ENGELLERİN AŞILDIĞINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ GÖNÜLLÜ EĞİTMENLERİNİ UNUTMADI (29/11/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, PROJE VE FAALİYETLERİNDE KENDİLERİNE GÖNÜLLÜ OLARAK YARDIMCI OLAN ÖĞRETMENLERİNİN ‘ÖĞRETMENLER GÜNܒNÜ KUTLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ SİGORTA MEVZUATINI ÖĞRENİYOR (27/11/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN SON TOPLANTISINA, SGK İL MÜDÜRLÜĞÜ YETKİLİLERİ KONUK OLDU. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDE BAYRAM MESAİSİ (31/10/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, CUMHURİYET’İN KURULUŞUNUN 89. YIL DÖNÜMÜNDE ÇOŞKUYA ORTAK OLDU. (Haberin devamı)


ENGELLİLER RİTİM TUTUYOR (28/10/2012)

ENGELLİLERİN SOSYAL HAYATTA DAHA FAZLA YER ALMASI İÇİN ÇALIŞAN BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, KURDUĞU ‘KALBİN RİTMİ GRUBU’ MÜZİK EKİBİYLE YENİ SEZONA SIKI BİR ŞEKİLDE HAZIRLANIYOR. (Haberin devamı)


ALEMDAR SAKİNLERİNDEN ENGELLİLERE DESTEK (25/10/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’ PROJESİ’NE ALEMDAR MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN ALTIN DEĞERİNDE DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİNDEN BAKAN ŞAHİN’E RAPOR (23/10/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, ENGELLİLERİN YAŞADIĞI SIKINTILARI RAPOR HALİNE GETİREREK, BURSA’YA GELEN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANI FATMA ŞAHİN’E SUNDU. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MODEL UÇAK KURSU SERTİFİKASI ALDI (20/10/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MEECLİSİ VE TÜR HAVA KURUMU BURSA ŞUBE BAŞKANLIĞI İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN MODEL UÇAK KURSUNA KATILANLAR SERTİFİKALARINI ALDI.
(Haberin devamı)


KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN GEÇMİŞE YOLCULUK (17/10/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE TARAFINDAN HİZMETE AÇILAN MERİNOS ENERJİ VE TEKSTİL MÜZELERİNİ GEZEREK GEÇMİŞE YOLCULUK YAPTI. (Haberin devamı)


KALBİN RİTMİ GRUBU ÖRNEK OLUYOR (9/10/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ KALBİN RİTMİ GRUBU, KARABÜK’TE GERÇEKLEŞTİRİLEN TÜRKİYE ÖZEL GRUPLAR MÜZİK FESTİVALİ’NE KATILDI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERE MODEL UÇAK KURSU (26/9/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ VE TÜRK HAVA KURUMU (THK) BURSA ŞUBE BAŞKANLIĞI İŞBİRLİĞİYLE ENGELLİLERE YÖNELİK MODEL UÇAK BAŞLANGIÇ KURSU GERÇEKLEŞTİRİLDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİ MECLİSİ’NDE BAYRAM SEVİNCİ (22/8/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, ENGELLİ VATANDAŞLAR VE AİLELERİ DÜZENLENEN BAYRAMLAŞMA TÖRENİNDE BİR ARAYA GELDİ. (Haberin devamı)


‘HEDEF 100 ADET AKÜLÜ ARAǒ (17/8/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’YE PROJESİNDE İHTİYAÇ SAHİPLERİNE 100 ADET AKÜLÜ SANDALYE DAĞITILMASI HEDEFLENİYOR. (Haberin devamı)


VALİ HARPUT’TAN ALTIN KAPAK PROJESİNE TAM DESTEK (2/8/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN ‘TEMAŞA-İ RAMAZAN’ EĞLENCELERİ KAPSAMINDA AÇILAN STANDI ZİYARET EDEN VALİ ŞAHABETTİN HARPUT, ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’YE PROJESİNE BURSALILARIN DESTEKLERİNİ SÜRDÜRMESİNİ İSTEDİ. (Haberin devamı)


TAKSİCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ (17/7/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’YE PROJESİNE HER KESİMDEN DESTEK YAĞIYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER PİKNİKTE DOYASIYA EĞLENDİ (16/7/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, BOZAĞAÇ YAYLASI’NDA DÜZENLENEN GELENEKSEL PİKNİK ŞÖLENİNDE KEYİFLİ BİR HAFTASONU GEÇİREREK MORAL DEPOLADI. (Haberin devamı)


MEHMETÇİKTEN ENGELLİLERE ALTIN DESTEK (20/6/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ KOORDİNASYONUNDA YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE HAKKARİ’NİN ŞEMDİNLİ İLÇESİNDEKİ SAMANLI KARAKOLU’NDA GÖREVLİ MEHMETÇİKTEN DE DESTEK GELDİ (Haberin devamı)


SESLERİYLE ENGELLERİ AŞTILAR (14/6/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU, VERDİĞİ KONSERLE MÜZİKSEVERLERE KEYİFLİ SAATLER YAŞATTI. (Haberin devamı)


KAPAKLAR MUTLULUĞUN SEMBOLÜ OLDU (12/6/2012)

BURSA KENT KONSEYİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ VE ‘ÜÇ YÜREK EL ELE’ PROJESİ KAPSAMINDA ALINAN 30 YENİ AKÜLÜ ARAÇ, TÖRENLE SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ. (Haberin devamı)


ÖĞRENCİLERDEN 36 KİLO MAVİ KAPAK DESTEĞİ (8/6/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’YE PROJESİNE DESTEK YAĞIYOR.
(Haberin devamı)


ŞİŞE KAPAKLARI ENGELLİLER İÇİN MUTLULUĞA DÖNÜŞTÜ (6/6/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’ PROJESİ KAPSAMINDA TESLİM EDİLEN 10 AKÜLÜ SANDALYENİN ARDINDAN 30 AKÜLÜ SANDALYE DAHA İHTİYAÇ SAHİBİ ENGELLİ VATANDAŞLARA TESLİM EDİLİYOR. (Haberin devamı)


BAKANLIKTAN ENGELLİLERE TAKDİR (4/6/2012)

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI ÖZÜRLÜ VE YAŞLI HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BAKANLIK MÜŞAVİRİ AYHAN METİN, BURSA´DA ÖRNEK ÇALIŞMALAR YÜRÜTEN BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ´Nİ TEBRİK ETTİ. (Haberin devamı)


BAŞKAN ALTEPE’DEN ALTIN KAPAĞA DESTEK (29/5/2012)

(Haberin devamı)


KONSEYDEN TÜRKİYE’YE ÖRNEK BİR ÇALIŞMA DAHA (24/5/2012)

BURSA KENT KONSEYİ KOORDİNASYONUNDA BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE FARUK SARAÇ TASARIM MESLEK YÜKSEKOKULU ORTAKLIĞINDA ‘ENGELSİZ HAYATA YOL VER’ SLOGANIYLA YÜRÜTÜLEN ‘ÜÇ YÜREK EL ELE PROJESİ’ UNUTULMAZ BİR GECEYLE TAMAMLANDI. (Haberin devamı)


´ÜÇ YÜREK EL ELE PROJESİ’NDE MUTLU SON YAKLAŞIYOR (21/5/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE FARUK SARAÇ TASARIM MESLEK YÜKSEKOKULU ORTAKLIĞINDA YÜRÜTÜLEN ‘ÜÇ YÜREK EL ELE’ PROJESİ, KAPANIŞ TOPLANTISI İLE SONA ERİYOR. (Haberin devamı)


TRT, ENGELLİLER MECLİSİ ÇALIŞMALARINI YAKINDAN TAKİP EDİYOR (21/5/2012)

TRT ARAPÇA KANALI, BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÇALIŞMALARINI DÜNYA’YA TANITIYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN ALKIŞLATAN BAŞARI (16/5/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, ENGELLİLER HAFTASI KAPSAMINDA DÜZENLENEN FUTBOL TURNUVASI’NDA 2. OLARAK, BAŞARININ HAKLI GURURUNU DOYASIYA YAŞADI. (Haberin devamı)


İŞADAMLARINDAN ALTIN DEĞERİNDE DESTEK (11/5/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE BURSALI İŞADAMLARINDAN DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİ ASKERLERE KINA EĞLENCESİ (9/5/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, TEMSİLİ OLARAK ASKERE GİDECEK 87 ENGELLİ GENÇ İÇİN KINA EĞLENCESİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN KATKIYA TEŞEKKÜR (26/4/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN 2011 YILINDA YAPTIĞI FAALİYETLERE DESTEK VEREN KURUM VE KURULUŞLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLERİN HAKLARI KAMU YÖNETİCİLERİNE ANLATILDI (25/4/2012)

ENGELLİ BİREYLERİN SAHİP OLDUĞU HAKLARA DİKKAT ÇEKMEK AMACIYLA YÜRÜTÜLEN ‘ENGELSİZ OLABİLİRSİNİZ’ PROJESİYLE YAKLAŞIK BİN KAMU YÖNETİCİSİ VE ÇALIŞANINA ULAŞILDI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERE GÜVENLİK SEMİNERİ (13/4/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN DÜZENLENEN SEMİNERDE, ENGELLİ BİREYLERE GÜVENLİK KONUSUNDA BİLGİLER VERİLDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER ÜRETİYOR (15/3/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ KOORDİNASYONUNDA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VE FARUK SARAÇ TASARIM MESLEK YÜKSEKOKULU ORTAKLIĞINDA ‘ENGELSİZ HAYATA YOL VER’ SLOGANIYLA YÜRÜTÜLEN ‘ÜÇ YÜREK EL ELE’ PROJESİ, TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ’NDEN ENGELLİ MEMUR ADAYLARINA ÜCRETSİZ KURS (20/2/2012)

BURSA KENT KONSEYİ VE OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ İŞBİRLİĞİYLE AÇILAN ÜCRETSİZ KURSTA, TOPLAM 90 ENGELLİ VATANDAŞ EĞİTİM GÖRÜYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER TRT İZMİR RADYOSU’NDA (13/2/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, TRT İZMİR RADYOSU’NUN KONUĞU OLDU. (Haberin devamı)


ENGELLİ BİREYLERE DESTEK EĞİTİM PROGRAMI (28/1/2012)

ENGELLİ VATANDAŞLARIN YARARINA ÇALIŞMALAR YÜRÜTEN BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, ÜYELERİNE YÖNELİK BİLGİLENDİRME TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR. (Haberin devamı)


BURSA’DA ENGELLER KALKIYOR (26/1/2012)

BURSA KENT KONSEYİ’NİN ORGANİZASYONU İLE YAPILAN VE KAMU KURUMLARINDA ÇALIŞAN PERSONEL VE ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERDE ENGELLİLERE KARŞI DUYARLILIK OLUŞTURMAYI HEDEFLEYEN ‘ENGELSİZ OLABİLİRSİNİZ’ PROJESİ, KAMUOYUNA TANITILDI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERE FIRSAT EŞİTLİĞİ (21/1/2012)

BURSA KENT KONSEYİ VE SOMER İŞBİRLİĞİ İLE GERÇEKLEŞEN ‘ENGELSİZ OLABİLİRSİNİZ’ PROJESİ KAPSAMINDA KAMU ÇALIŞANLARI, ‘ENGELLİLİK VE ENGELLİ HAKLARI’ KONUSUNDA BİLGİLENDİRİLİYOR.
(Haberin devamı)


‘ÜÇ YÜREK EL ELE PROJESİ’ START ALDI (18/1/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ VE FARUK SARAÇ TASARIM MESLEK YÜKSEKOKULU ORTAKLIĞINDA ‘ENGELSİZ HAYATA YOL VER’ SLOGANIYLA YÜRÜTÜLEN ‘ÜÇ YÜREK EL ELE’ PROJESİ, DÜZENLENEN TOPLANTIYLA KAMUOYUNA TANITILDI. (Haberin devamı)


AMAÇ YARIŞMA DEĞİL DAYANIŞMA (2/1/2012)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN GELENEKSEL HALE GELEN TAVLA TURNUVASINDA KATILIMCILAR DAYANIŞMA İÇİN ZAR ATTILAR. (Haberin devamı)


ALTIN KAPAKLAR HAYATA BAĞLADI (29/12/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’ PROJESİ KAPSAMINDA ALINAN 10 YENİ AKÜLÜ ARAÇ, SAHİPLERİNE TESLİM EDİLDİ. (Haberin devamı)


ÇÖPE GİDEN PLASTİK KAPAKLAR AKÜLÜ SANDALYEYE DÖNÜŞTÜ (26/12/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’ PROJESİ KAPSAMINDA ALINAN 10 YENİ AKÜLÜ ARAÇ, SAHİPLERİNE TESLİME HAZIR. (Haberin devamı)


‘AKÜLÜ SANDALYE’ PROJESİNE TAM DESTEK (22/12/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ DESTEĞİ SÜRÜYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN RİTİM ŞOV (15/12/2011)

OLAY TV’DE HASAN BASRİ’NİN HAZIRLAYIP SUNDUĞU TÜRKÜ DİYENLER PROGRAMINA KATILAN ENGELLİLER MECLİSİ KALBİN RİTMİ GRUBU YAPTIĞI ŞOVLA BEĞENİ TOPLADI. (Haberin devamı)


SANAT ENGEL TANIMIYOR (4/12/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU, ‘3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNܒ NEDENİYLE VERDİĞİ KONSERDE SANAT MERAKININ ENGEL TANIMADIĞINI GÖZLER ÖNÜNE SUNDU. (Haberin devamı)


BAŞKAN ALTEPE’DEN ENGELLİLERE 3 MÜJDE (2/12/2011)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, ENGELLİLERİN SOSYAL, SPORTİF VE KÜLTÜREL AKTİVİTELERDE KULLANIMA YÖNELİK 3 YENİ PROJEYİ HAYATA GEÇİRMEYE HAZIRLANDIKLARINI VURGULADI. (Haberin devamı)


ŞİŞE KAPAĞINDAN AKÜLÜ ARACINA (2/12/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’ PROJESİ KAPSAMINDA İLK AŞAMADA ALINAN 10 YENİ AKÜLÜ ARACIN SAHİBİ, KURA ÇEKİMİ SONUCU BELİRLENDİ. (Haberin devamı)


MÜZİKLE ENGELLERİ KALDIRDILAR (30/11/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU ÇANAKKALE’DE VERDİĞİ KONSERLE GÖNÜLLERİ FETHETTİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ ´GÜLEN YÜZLER´DE (23/11/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, KOCAELİ’DE BULUNAN ‘GÜLEN YÜZLER ENGELLİLER MESLEKİ REHABİLİTASYON VE İŞYERİ MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ. (Haberin devamı)


LİSELİLERDEN ALTIN DEĞERİNDE KAPAK DESTEĞİ (16/11/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE TOPHANE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ’NDEN BÜYÜK DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ ‘ENGELLERİ’ KALDIRACAK (15/11/2011)

BURSA’DAKİ ENGELLİ VATANDAŞLARIN SOSYAL HAYATTA DAHA FAZLA YER ALMALARI İÇİN ÇALIŞAN KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, ÜYELERİNİN KİŞİSEL GELİŞİMİNE DE KATKI SAĞLIYOR. (Haberin devamı)


BURSALILARDAN ENGELLİLERE ANLAMLI DESTEK (27/10/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİ, BURSA’NIN HER KESİMİNDEN DESTEK GÖRÜYOR. (Haberin devamı)


“ENGELSİZ OLABİLİRSİNİZ” (13/10/2011)

BURSA KENT KONSEYİ’NCE DESTEKLENEN ‘ENGELSİZ OLABİLİRSİNİZ’ PROJESİ İLE KAMU HİZMETLERİNDE ENGELLİLERE FIRSAT EŞİTLİĞİNİN SAĞLANMASI AMAÇLANIYOR.
(Haberin devamı)


MERİNOS AKKM’DEN KENT KONSEYİ’NE ‘KAPAK’ DESTEĞİ (4/10/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE BİR DESTEK DE MERİNOS AKKM’DEN GELDİ.
(Haberin devamı)


ENGELLİLER ARASINDA ÖRNEK DAYANIŞMA (27/9/2011)

BURSA SAKATLAR DERNEĞİ GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİ, BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ. (Haberin devamı)


ENGELLİ VATANDAŞLARIN BAYRAM SEVİNCİ (5/9/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN DÜZENLENEN ETKİNLİKTE, ENGELLİ VATANDAŞLAR VE AİLELERİ BAYRAMLAŞTI. (Haberin devamı)


ALTIN KAPAK PROJESİ HEDEFİNE ULAŞIYOR (23/8/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN YÜRÜTÜLEN ‘ALTIN KAPAK SANDALYE’YE PROJESİNE HALKIN TÜM KESİMİNDEN DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


ALTIN KAPAK PROJESİNE SİYASETÇİLERDEN DESTEK (18/8/2011)

TEMAŞA-İ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN AÇILAN STANDI ZİYARET EDEN AK PARTİ BURSA MİLLETVEKİLİ CANAN CANDEMİR ÇELİK, ENGELLİ VATANDAŞLARA ANLAMLI KAMPANYALARINDA DESTEK VERECEĞİNİ SÖYLEDİ. (Haberin devamı)


ALTIN KAPAK PROJESİNE VALİ HARPUT’TAN DESTEK (10/8/2011)

TEMAŞA-İ RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN AÇILAN STANDI ZİYARET EDEN VALİ ŞAHABETTİN HARPUT, KAPAK TOPLAMA KAMPANYASINA DESTEK OLACAĞINI SÖYLEDİ. (Haberin devamı)


YAŞAM SEVİNCİ ENGEL TANIMAZ (25/7/2011)

ENGELLİLER PİKNİKTE ENERJİ DEPOLADI (Haberin devamı)


OKULLARDAN ENGELLİLERE BÜYÜK DESTEK (18/7/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN BAŞLATILAN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİNE OKULLARDAN BÜYÜK DESTEK GELDİ. (Haberin devamı)


TÜRKİYE’DE İLK KEZ “ENGELSİZ ALAN” UYGULAMASI BURSA’DA BAŞLADI (2/7/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN KAMU KURUMLARI VE HALKA AÇIK YERLERE AİT BİNALARDA YAPTIĞI İNCELEME SONUCUNDA İLK ETAPTA 15 KURUM ‘ENGELSİZ ALAN’ BAYRAĞINI ALMAYA HAK KAZANDI.
(Haberin devamı)


KENTİN ENGELLERİ FOTOĞRAFLARA YANSIDI (1/7/2011)

‘ENGELİMİZ KENT OLMASIN’ PROJESİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN FOTOĞRAF YARIŞMASINDA ÖZGÜR FEHMİ HAVADOS BİRİNCİ, ZAFER TURAN İKİNCİ VE SELDA GEZER ÜÇÜNCÜ OLDU. (Haberin devamı)


ENGELSİZ HAYAT İÇİN TÜRKİYE’DE İLK UYGULAMA (1/7/2011)

BURSA VALİLİĞİ’NİN YETKİLENDİRDİĞİ BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, 230 KAMU KURUM BİNASINDA İNCELEME YAPTI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERE UYUM RAPORU TAMAMLANDI (28/6/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ TARAFINDAN HAZIRLANAN “KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ ENGELLİLERE UYUMU KONUSUNDA MEVCUT DURUM İNCELEME RAPORU” TAMAMLANARAK VALİLİĞE TESLİM EDİLDİ. (Haberin devamı)


‘ENGELİMİZ KENT OLMASIN’ (8/6/2011)

ENGELİMİZ KENT OLMASIN PROJESİ KAPSAMINDA ENGELLİ BİREYLERİN KENT YAŞAMINDA KARŞILAŞTIKLARI FİZİKSEL VE MİMARİ SORUNLAR İLE İLGİLİ FOTOĞRAF YARIŞMASI DÜZENLENİYOR.
(Haberin devamı)


ENGELLİLERİN SERTİFİKA HEYECANI (3/6/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ VE OSMANGAZİ HALK EĞİTİM MERKEZİ ORTAKLIĞINDA GERÇEKLEŞEN OKUMA-YAZMA KURSUNDA SERTİFİKA HEYECANI YAŞANDI. (Haberin devamı)


PLASTİK KAPAKLARDAN AKÜLÜ ARABAYA (3/6/2011)

BURSA KENT KONSEYİ TARAFINDAN BAŞLATILAN ‘ALTIN KAPAK SANDALYEYE’ PROJESİ KAPSAMINDA BURSARAY İSTASYONLARINDA TOPLANAN PLASTİK KAPAKLAR, BURSA KENT KONSEYİ’NE TESLİM EDİLDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN MÜZİK ZİYAFETİ (26/5/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU, VERDİĞİ KONSERLE MÜZİKSEVERLERE HOŞ SAATLER YAŞATTI. (Haberin devamı)


SANATA ENGEL YOK (21/5/2011)

BURSA KENT KONSEYİ CAM SERAMİK ÇALIŞMA GRUBU TARAFINDAN DÜZENLENEN EĞİTİMLERE KATILAN ENGELLİLER, KENDİ YAPTIKLARI SANAT ESERLERİYLE TAKDİR TOPLADI.

(Haberin devamı)


KAPAKLAR UMUT OLUYOR (13/5/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN BAŞLATILAN “ALTIN KAPAK SANDALYE’YE” PROJESİ’NE ÖĞRENCİLER YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR. (Haberin devamı)


ENGELLİ ASKERLERE KINA EĞLENCESİ (11/5/2011)

BURSA KENT KONSEYİ, BİR GÜNLÜĞÜNE ASKERE GİDECEK OLAN 104 ENGELLİ GENÇ İÇİN KINA EĞLENCESİ DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


TÜRKİYE’NİN İLK ENGELLİ BOCCE TAKIMI BURSA’DA (9/5/2011)

TÜRKİYE’NİN İLK BOCCE (PETANK) TAKIMI, BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ TARAFINDAN KURULDU. (Haberin devamı)


KAPAKLAR UMUT OLUYOR (5/5/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN BAŞLATILAN “ALTIN KAPAK SANDALYEYE PROJESİ’NE KORUSU FİRMASI 1 MİLYON KAPAK BAĞIŞINDA BULUNARAK DESTEK VERDİ (Haberin devamı)


ENGELLİLERLE EMNİYET EL ELE (18/4/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ ENGELLİLER KOORDİNATÖRÜ OSMAN RUHİ ÇEVİREN’İ AĞIRLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN DESTEĞE TEŞEKKÜR (10/4/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, 2010 YILINDA YAPTIĞI FAALİYETLERE DESTEK VEREN KURUM VE KURULUŞLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ RESMİ KURUM BİNALARINI İNCELİYOR (1/3/2011)

ENGELLİ VATANDAŞLARIN SOSYAL YAŞAMDAN YARARLANMALARINI SAĞLAMAK AMACIYLA VALİLİK TARAFINDAN KAMU BİNALARININ İNCELENMESİ İÇİN GÖREVLENDİRİLEN BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİ MECLİSİ, 127 KURUMUN 85 TANESİNDE ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN DAYANIŞMA ÖRNEĞİ (21/2/2011)

KOCAELİ KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, ORTAK ÇALIŞMALAR YAPMAK AMACIYLA BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’Nİ ZİYARET ETTİ. (Haberin devamı)


GÖNÜLLERDE TAHT KURDULAR (10/2/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU, SANATSEVERLERİN GÖNÜLLERİNDE TAHT KURDU. (Haberin devamı)


ENGELLİLERDEN ŞİİR DİNLETİSİ (29/1/2011)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN 6.’SI DÜZENLENEN ‘GELENEKSEL ŞİİR DİNLETİSİ’NDE, ENGELLİ VATANDAŞLAR SÖYLEDİKLERİ ŞİİRLERLE DİNLEYENLERE DUYGUSAL ANLAR YAŞATTI (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NDEN MERİNOS’TA RESİM SERGİSİ (24/1/2011)

BURSA KENT KONSEYİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN ENGELLİLER MECLİSİ’NİN ÜYELERİ, RESİM SANATINDAKİ BECERİLERİNİ DÜZENLEDİKLERİ SERGİYLE GÖZLER ÖNÜNE SERDİ. (Haberin devamı)


GENÇ SİYASETÇİLERDEN ENGELLİLER MECLİSİ’NE ZİYARET (11/1/2011)

BURSA KENT KONSEYİ BÜNYESİNDE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜREN ENGELLİLER MECLİSİ, AK PARTİ OSMANGAZİ GENÇLİK KOLLARI ÜYELERİNİ AĞIRLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ SIKINTILARINA ÇÖZÜM ARIYOR (14/12/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, BURSA’DA YAŞAYAN ENGELLİLERİN SORUNLARININ YER ALDIĞI RAPORU KADIN VE AİLEDEN SORUMLU DEVLET BAKANI SELMA ALİYE KAVAF’A İLETTİ. (Haberin devamı)


TEKERLEKLER BİRİNCİLİK İÇİN DÖNDÜ (4/12/2010)

DÜNYA ENGELLİLER GÜNܒNÜ BİRBİRİNDEN FARKLI ETKİNLİKLE KUTLAYAN BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, RESİM SERGİSİYLE BEĞENİ TOPLARKEN TEKERLEKLİ SANDALYE YARIŞMASI İSE ÇEKİŞMELİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİNDEN BİR İLK (26/11/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ, TÜRKİYE’DE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİREREK MECLİS BÜNYESİNDE PETANK (BOCCE) TAKIMI KURDU. (Haberin devamı)


DAYANIŞMA İÇİN ZAR ATTILAR (23/11/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, ‘8. TAVLA TURNUVASI’NDA MORAL DEPOLADI. (Haberin devamı)


KENT KONSEYİ ENGELLERİ DENETLEYECEK (19/10/2010)

Engelli vatandaşların sosyal yaşamdan daha rahat yararlanmaları amacıyla görevlendirilen Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi üyeleri, kentte yapılan çalışmaları değerlendirecek. (Haberin devamı)


SEFERİHİSAR’DA MORAL DEPOLADILAR (8/10/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, İZMİR SEFERİHİSAR KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN DAVETİ ÜZERİNE GİTTİKLERİ SEFERİHİSAR’DA DALIŞ PROGRAMINA KATILARAK MORAL TOPLADILAR. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ İFTARDA BULUŞTU (8/9/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, AİLELERİ İLE BİRLİKTE MERİNOS ATATÜRK KONGRE KÜLTÜR MERKEZİ’NDE DÜZENLENEN İFTARDA BİR ARAYA GELDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLERE TEKNEDE SAZLI SÖZLÜ EĞLENCE (10/8/2010)

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL İŞLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN ÜCRETSİZ MAVİ TUR KÖRFEZ GEZİSİNE KATILAN BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ GÖNÜLLERİNCE BİR GÜN GEÇİRDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ’NİN PİKNİK KEYFİ (3/8/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELİLER MECLİSİ ÜYELERİ, KOCAYAYLA’DA DÜZENLENEN ŞENLİKTE DOYASIYA EĞLENDİLER. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ’NDEN ‘ENGELLİ HAKLARI’ TOPLANTISI (28/5/2010)

Sabancı Vakfı Hibe Programı kapsamında desteklenen ‘Kadınların Çok Yönlü Güçlendirilmesi Projesi’nin Bursa ayağı, Bursa Kent Konseyi’nde gerçekleştirildi. (Haberin devamı)


“HAYATIN SENARYOSU ÇOCUKLUKTA YAZILIYOR” (22/5/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN DÜZENLENDİĞİ KONFERANSA KATILAN DOÇ.DR. AZMİ VARAN, ÇOCUKLUKTA YAŞANANLARIN TÜM YAŞAMA DAMGASINI VURDUĞUNU BELİRTEREK, ÇOCUK YETİŞTİRİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN KONULARI ANLATTI. (Haberin devamı)


ENGELLİLER GÜLE OYNAYA KIŞLAYA (12/5/2010)

BURSA KENT KONSEYİ, BİR GÜNLÜĞÜNE DE OLSA VATANİ GÖREVLERİNE YERİNE GETİRECEK OLAN ASKER ADAYI ENGELLİLER İÇİN ASKER EĞLENCESİ DÜZENLENDİ. (Haberin devamı)


“ENGELLİLER MECLİSİ YAŞAMA SEVİNCİ AŞILIYOR” (10/5/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ TARAFINDAN DÜZENLENEN TOPLANTIDA, ENGELLİLERİN YAŞADIĞI SORUNLAR MASAYA YAKTIRILDI, ÇÖZÜM YOLLARI TARTIŞMAYA AÇILDI. (Haberin devamı)


EMEKLİLERDEN ENGELLİLERE AKÜLÜ SANDALYE (6/5/2010)

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Bursa Şubesi, Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’ne 3 adet akülü tekerlekli sandalye armağan etti. (Haberin devamı)


SPORLA MORAL BULDULAR (14/4/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, ‘1000 ŞEHİR 1000 HAYAT’ PROJESİ KAPSAMINDA FUTBOL OYNAYIP MORAL DEPOLADI. (Haberin devamı)


ENGELLİLERE GÜVENLİK SEMİNERİ (12/4/2010)

BURSA KENT KONSEYİ VE İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ İŞBİRLİĞİYLE DÜZENLENEN SEMİNERDE, ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ TOPLUM DESTEKLİ POLİSLERİN ÇALIŞMALARI KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİLDİ. (Haberin devamı)


MÜZİK TUTKUSU ‘ENGEL’ TANIMIYOR (31/3/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ KOROSU, GÜRSU’DA VERDİĞİ KONSERLE MÜZİKSEVERLERİN GÖNLÜNDE TAHT KURDU. (Haberin devamı)


ENGELLİ VATANDAŞLAR DEPREM KONUSUNDA BİLİNÇLENDİRİLDİ (15/3/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ ÜYELERİ, ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ AKUT ÖĞRENCİ TOPLULUĞU’NUN ‘DEPREM BİLİNÇLENDİRME EĞİTİMİ’ İLE DEPREM KONUSUNDA BİLGİLERİNİ TAZELEDİ. (Haberin devamı)


“ENGELLİ HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ” (19/2/2010)

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, BURSA’DA SAĞLIKLI BİR GELECEK PLANLADIKLARINI BELİRTEREK, “ENGELLİ HEMŞEHRİLERİMİZİN YANINDAYIZ, SIKINTILARINI BİR BİR ÇÖZECEĞİZ” DEDİ. (Haberin devamı)


ENGELLER DESTEKLE AŞILDI (17/2/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN, 2009 YILINDA YAPTIĞI FAALİYETLERE DESTEK VEREN KURUM VE KURULUŞLARA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERİLDİ. (Haberin devamı)


HAYAT ENGEL TANIMAZ (7/2/2010)

BURSA KENT KONSEYİ TARAFINDAN ENGELLİLER İÇİN AÇILAN OKUMA YAZMA KURSLARI MEZUNLARINI VERDİ. (Haberin devamı)


BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLERİN YANINDA (8/1/2010)

BURSA KENT KONSEYİ ENGELLİLER MECLİSİ’NİN GENEL KURULU’NDA GÜVEN TAZELEYEN İBRAHİM SÖNMEZ, YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ. (Haberin devamı)


DOSTLUK İÇİN ZAR ATTILAR (24/11/2009)

BURSA KENT KONSEYİ, ‘DÜNYA ENGELLİLER GÜNܒ ETKİNLİKLERİ ÇERÇEVESİNDE ÜYELER ARASINDAKİ DOSTLUK VE SEVGİNİN PEKİŞTİRİLMESİ AMACIYLA TAVLA TURNUVASI DÜZENLEDİ. (Haberin devamı)


ENGELLİLER MECLİSİ PİKNİKTE DOYASIYA EĞLENDİ (11/8/2009)

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nin Yerel Gündem 21 etkinlikleri kapsamında Kocayayla’da düzenlediği pikniğe katılanlar doyasıya eğlendi. (Haberin devamı)