• 26 Kasım 2020

Haberler

BURSA KENT KONSEYİ’DEN HARMANCIK’A EĞİTİM DESTEĞİ

Salı 28 Kasım 201728 KASIM 2017


BASIN BÜLTENİ


BURSA KENT KONSEYİ’DEN HARMANCIK’A EĞİTİM DESTEĞİ

-BURSA KENT KONSEYİ EĞİTİM ÇALIŞMA GRUBUN’NUN ORGANİZASYONUYLA HARMANCIK’TA ÖĞRENCİLERE, ÖĞRETMENLERE VE VELİLERE YÖNELİK BAŞARIYI ARTTIRMA YÖNTEMLERİ İLE AİLE İÇİ İLETİŞİM KONULARINDA BİLGİLENDİRME YAPILDI.


BURSA – Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu, Harmancık’ta başarıyı arttırma yöntemleri ve aile içi iletişim konularında bilgilendirme toplantısı düzenledi.


Bursa Kent Konseyi, kırsal kesimde eğitim gören dezavantajlı öğrencilerin bilgi ve becerilerini arttırmak için çeşitli programlar organize ediyor. Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu’nun organizasyonuyla Harmancık’taki öğrencilere, öğretmenlere ve velilere eğitimci Hakan Özkaynak tarafından başarıyı arttırma yöntemleri, aile içi iletişim konularında bilgilendirme yapıldı. Harmancık Ortaokulu toplantı salonunda gerçekleşen programa Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu Temsilcisi Mustafa Sarı, Okul Müdürü İsmail Tufan ve öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.


Bursa Kent Konseyi Eğitim Çalışma Grubu Temsilcisi Mustafa Sarı, bireysel ve toplumsal başarıların arttırılması için çalışmalar yaptıklarını, hedef bölgenin de dağ yöresi olduğunu söyledi. 


BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ