• 19 Nisan 2019

Haberler

BURSA KENT KONSEYİ’NDEN VAN’A YARDIM ELİ

Salı 28 Şubat 201728 ŞUBAT 2017

BASIN BÜLTENİ

BURSA KENT KONSEYİ’NDEN VAN’A YARDIM ELİ
-BURSA KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ, VAN’IN MERKEZİNDE BULUNAN FEVZİ ÇAKMAK ORTAOKULU’NDAKİ İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE YARDIM ELİNİ UZATTI.

BURSA – Bursa Kent Konseyi bünyesinde başarılı çalışmalara imza atan Gençlik Meclisi, Van’da bulunan Fevzi Çakmak Ortaokulu’ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve ayakkabı gönderdi.

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında, eğitime ve çocuklara destek vermeye devam ediyor. Gençlik Meclisi üyeleri oluşturdukları yardım kampanyası sonucunda topladıkları kıyafet ve ayakkabıları düzenlenen tören ile Van’ın merkezinde bulunan Fevzi Çakmak Ortaokulu’ndaki ihtiyaç sahibi öğrencilere Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle gönderdi. Mutlulukları yüzlerinden okunan yardımın ulaştığı Fevzi Çakmak Ortaokulu’ndaki öğrenciler ise Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi’ne teşekkür etti.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, “Gençlik Meclisi üyelerine teşekkür ediyorum. Hayırlı bir işe sebep oluyorlar. Ülkemizin kadim şehirlerinden biri olan Van’dan yükselen yardım sesine kayıtsız kalmadılar. Yürüttükleri kampanya ile tüm ihtiyaçları toplayıp Vanlı kardeşlerimize gönderdiler. Yardım elini uzatan tüm Bursalı hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ