• 19 Nisan 2019

Haberler

‘İŞİNİ ŞANSA BIRAKMA ZİRVESİ’NDE GİRİŞİMCİLİK VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONUŞULACAK

Salı 21 Mart 201721 MART 2017

BASIN BÜLTENİ

‘İŞİNİ ŞANSA BIRAKMA ZİRVESİ’NDE GİRİŞİMCİLİK VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK KONUŞULACAK
-BURSA KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ TARAFINDAN 'GİRİŞİMCİLİK VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK' TEMASIYLA BU YIL 6.'SI DÜZENLENEN ‘İŞİNİ ŞANSA BIRAKMA ZİRVESİ' 25 MART 2017 CUMARTESİ GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLECEK.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından 25 Mart tarihinde düzenlenecek olan ‘İşini Şansa Bırakma Zirvesi’de, duayen iş adamları ve konusunda uzman isimler tecrübelerini gençlerle paylaşacak.

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi İstihdam ve Kariyer Çalışma Grubu tarafından bu yıl altıncısı yapılacak olan ‘İşini Şansa Bırakma Zirvesi’, ‘Girişimcilik ve Sürdürülebilirlik’ temasıyla 25 Mart 2017 Cumartesi günü saat 09.00’da düzenlenecek. Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Hüdavendigar Salonu’ndaki zirvede, duayen iş adamları ve konusunda uzman isimler gençlere gün boyunca bilgi ve birikimlerini aktaracak.

İlk oturumda TURKTICARET.net İcra Kurulu Başkanı Murat Yanıklar ve SCORP kurucularından Sonat Kaymaz ‘Girişimcilik’ konusunu ele alacak. ‘Yerli Gücümüz’ temalı ikinci oturumda ise Türk Silahlı Kuvvetleri Geliştirme Vakfı Basın Tanıtım ve Halkla İlişkiler Şube Müdürü E. Dz.Kur.Alb. Zeki YAĞCI ve Durmazlar Holding İcra Kurulu Üyesi Ahmet Civan çalışmalarından bahsedecek. ‘Zirvedekiler’ başlığında ve moderatörlüğünü Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni’nin yapacağı programın son oturumunda ise BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, TURKCELL Bulut Servisleri ve Veri Merkezleri Yöneticisi Ali Kurtul ve THY Teknik AŞ Komponent Hizmet Başkanı Salih İnce iş hayatındaki deneyimlerini gençlerle paylaşacak.

Çeşitli firmaların stant açacağı ve sürpriz çekilişlerin yer alacağı programda, gün boyu staj başvurusunda bulunulabilecek.

BURSA BÜYÜKŞEHIR BELEDIYESI
BASIN VE HALKLA İLIŞKILER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ