• 19 Nisan 2019

Haberler

KENT KONSEYİ BAŞKANI ÇEPNİ YETİM ÇOCUKLARLA BULUŞTU

Cuma 21 Nisan 201721 NİSAN 2017

BASIN BÜLTENİ

KENT KONSEYİ BAŞKANI ÇEPNİ YETİM ÇOCUKLARLA BULUŞTU
- BURSA KENT KONSEYİ ÇOCUK MECLİSİ, BURSALI YETİM ÇOCUKLARLA BİR ARAYA GELDİ.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle yetim çocuklarla bir araya geldi.

Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni tarafından Atatürk Kongre Kültür Merkezi (Merinos AKKM) Muradiye Salonu’nda ağırlanan çocuklar yemekte bir araya geldi. Toplantıya, Yerel Gündem Şube Müdürü Mahmut Turunç, Genel Sekreter Murat Başlar ve Sosyal İşler Çalışma Grubu Temsilcisi Mehmet Çepni katıldı.
Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 97. yılını kutlayacaklarını hatırlatan Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, Türkiye’nin ve meclisinin zor şartlarda kurulduğunu, 100. yılına da tüm gücümüzle hazırlanıldığını söyledi. Yarınların bugünün çocuklarının omuzlarında yükseleceğini anlatan Çepni, “Küçüğümüzden büyüğümüze, zenginimizden fakirimize, işçimizden işverenimize kadar her kesimimizle büyük bir aileyiz. Geçmişimizde büyük izler ve medeniyetler bıraktık. Yeniden diriliş ve yükseliş zamanındayız. Hep beraber yeni Türkiye’nin yükselmesine omuz vereceğiz. Yarınlar sizlerle olacak. Yarınlar dünden daha iyi olacaktır. Milletimize güvenimiz, vatanımıza sadakatimiz olacak. Bayrağımıza her daim sahip çıkacağız” dedi.

Programın sonunda Bursa Kent Konseyi Başkanı Hasan Çepni, çocuklara Bursa Kent Konseyi çantası hediye ederek toplu fotoğraf çektirdi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ