• 20 Haziran 2019

Haberler

KENT KONSEYİ’NDEN ‘BURSA GENÇLİK FESTİVALİ’

Cumartesi 20 Mayıs 201720 MAYIS 2017

BASIN BÜLTENİ

KENT KONSEYİ’NDEN ‘BURSA GENÇLİK FESTİVALİ’
- BURSA KENT KONSEYİ GENÇLİK MECLİSİ, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NDA DÜZENLEDİĞİ ‘BURSA GENÇLİK FESTİVALİ’ İLE GENÇLERE EĞLENCE DOLU BİR GÜN YAŞATTI.

BURSA – Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle düzenlediği ‘Bursa Gençlik Festivali’ ile gençler doyasıya eğlendi.

Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlere eğlence dolu bir gün yaşattı. Atatürk Stadyumu Meydanı’nda yapılan ‘Bursa Gençlik Festivali’nde gün boyunca gençler farklı aktivitelerle doyasıya eğlendi. Şişme langırt, rodeo, sumo güreşi, trambolin, sanal gerçeklik, dart, ok atma, penaltı, ayak tenisi, mini futbol ve daha birçok oyun alanı hazırlayan Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi, gençlere tam bir bayram yaşattı.
Festivale katılan Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Bayram Vardar, gençlerle sohbet ederek Gençlik ve Spor Bayramlarını da kutladı.
Bursa Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Kıvanç Cakalıoğlu ise, gençlere yönelik sosyal ve kültürel faaliyetleri sürdürdüklerini, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle düzenlenen ‘Bursa Gençlik Festivali’yle de gençlere eğlenceli bir gün yaşatmayı amaçladıklarını söyledi.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ