• 27 Mayıs 2020

Haberler

ÖĞRENCİLER FOTOĞRAFLARLA BULUŞUYOR

Perşembe 28 Kasım 201928 KASIM 2019

BASIN BÜLTENİ

ÖĞRENCİLER FOTOĞRAFLARLA BULUŞUYOR

BURSA – BursaFotoFest’te sergilenen fotoğraflar, ‘Griye Veda Renklere Merhaba’ projesi kapsamında okullara bağışlanmaya devam ediyor. 

Bursa Kent Konseyi Fotoğraf Çalışma Grubu tarafından hayata geçirilen ve Bursa Uluslararası Fotoğraf Festivali (BursaFotoFest) kapsamında sergilenen fotoğrafların okullara bağışlandığı 'Griye Veda Renklere Merhaba' projesinin 72. sergisi Kestel Atatürk İlkokulu'nda, Kestel Kaymakamı Ahmet Karakaya, Kestel Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Aras, Bursa Kent Konseyi Genel Sekreteri Murat Başlar, Kestel İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ercümen, Koza Dağcılık, Kültür-Sanat ve Spor Kulübü Derneği Başkanı Erkan Sevindik, Okul Müdürü Mustafa Altay ile öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile açıldı.

Sergide Koza Dağcılık, Kültür Sanat ve Spor Kulübü Derneği Fotoğrafçılık Branşı’nın ‘Orman’, Erdal Yazar’ın ‘Sarıl Toprağa’, Mahmut Varol’un ‘Keşiş Dağı / Uludağ’, Arzu Öztan’ın ‘Yaradanın Sanatı Oylat Mağarası’ ve Ercan Nurettin Yıldırım’ın ‘İnadına Yaşam’ adlı çalışmaları yer aldı.

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN YAYIN VE HALKLA İLİŞKİLER DAİRESİ BAŞKANLIĞI