• 19 Temmuz 2019

Haberler

“SOKAK HAYVANLARINDAN MESAJ VAR”

Pazartesi 13 Mart 201713 MART 2017

BASIN BÜLTENİ

“SOKAK HAYVANLARINDAN MESAJ VAR”
-BURSA İLİ ORTAÖĞRETİM DÜZEYİ ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK KOMPOZİSYON YARIŞMASI OLAN “SOKAK HAYVANLARINDAN MESAJ VAR” DEVAM EDİYOR.
-BURSA KENT KONSEYİ KOORDİNASYONUNDA DÜZENLENEN KOMPOSİZYON YARIŞMASI BİRİNCİSİNE LAPTOP, İKİNCİSİNE TABLET, ÜÇÜNCÜSÜNE İSE FOTOĞRAF MAKİNESİ HEDİYE EDİLECEK.

BURSA – Bursa Kent Konseyi koordinasyonunda düzenlenen “Sokak Hayvanlarından Mesaj Var” konulu kompozisyon yarışması için müracaatlar devam ediyor.

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Can Dostları Derneği işbirliğiyle “Sokak Hayvanlarından Mesaj Var” konulu kompozisyon yarışması düzenleniyor. Bursa’daki ortaöğretim düzeyi öğrencilerine yönelik düzenlenen kompozisyon yarışması için son başvuru tarihi 26 Nisan. Yarışma bünyesinde okullar kendi içlerinde ilk 3’e giren kompozisyonları belirleyerek Bursa Kent Konseyi’ne gönderecek. Okullardan gelen kompozisyonlar ise Bursa Kent Konseyi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında kurulacak seçici kurul tarafından değerlendirmeye alınacak ve Bursa genelinde ilk 3’e giren kompozisyonlar belirlenecek.

Ödüller:
Birincilik Ödülü: Laptop
İkincilik Ödülü: Tablet
Üçüncülük Ödülü: Fotoğraf Makinası

Yarışma takvimi ise şu şekilde;
Okulların ilk 3’e Giren Kompozisyonları Son Gönderme Tarihi: 26 Nisan 2017
Seçici Kurul Toplantısı: 03 Mayıs 2017
Ödül Töreni: 12 Mayıs 2017

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ